TuDanzas 2017

Festival Social de Dansa

És un punt de trobada entre la dansa, el teatre, el circ, la performance, l’urbanisme, l’arquitectura efímera, la pintura, l’escultura, la literatura, els concerts, la jam d’arts, les tallers i les conferències, a diversos espais de Sant Pere, Santa Caterina i La Ribera. El Festival es celebra entre el 24 al 2 de maig.

Del 27 al 29 d’abril : Programació al Convent de Sant Agustí 

Exposicions i Peces de Videodansa a les Capelles del Convent.
Tallers i programació de peces de dansa durant tot el dia
Entrada gratuïta

Programa detallat al Convent

27_4 : Tallers 

18h-19h – Proceso creativo de la Obra – Diversitats- César Marcos

19h-20h – Danza comunitaria para mujeres – Myrtó Zarokosta

28_4 : Tallers 

19h-20h – Taller. Identidad, Luces y Sombras – César Marcos

Exposicions i videodansa : a les Capelles del Convent

27 i 28 d’abril: 17h -21h

29 d’abril: 11h30 – 13h30 i 17h – 21h

“Diversitats” – César Marcos

Expo TDZ 2017” – Col·lectiu TUDANZAS i usuaris dels Laboratoris de Creació TUDANZAS

Videodansa:

‘Rosa de Hiroshima” – Adilson Pereira

“Sangue D’Alma” – Bacantoh

“TDZ 2017” – Associació Cultural TUDANZAS

“Original Urban Culture – OUC 2017” – Rodrigo Cordeiro

29_4 : Claustre del Convent

Performances

11h30 – WEG – Marina Miguel

11h40 – Uróboros – Natalia Sesé Cabello

11h55 – Komorebi – Raquel Herrero

12h15 – Rumbita – Julio Robledo

12h25 – Meditações – Bacantoh

12h35 – “O Ano era…” – Gabriela Velasco

12h40 – Recicla’t amb la Dansa – Jorg Rosa

12h50 – Show HULA HOOP – Fans of Hooping

19h10 – Improvisaciones Instantáneas – Bacantoh

19h25 – The Game – Grupo Coreográfico de Gael i Merce

19h30 – Condiciones Intransigentes – Cía. Abel López

Performances Dansa Integrada

12h – AMEN – Emilio Bravo y los cocapacitados con el Convent de Sant Agustí

18h40 – INTEGRA – Danza, ritmo y música para la integración – Enrica Tifatino – Artemisabcn Multiespai Artistic

Tallers

17h30-18h30 – Improvisation dance and Stick fighting- Cornel-Peter Rodenbusch

Activitats Paral·leles

11h30-12h30 – Reiki – Adilson

17h30-18h30 – Massagem com a essência da Ayurveda – Gabriela Velasco

Arcades del Claustre

Teatre en Portuguès

19h45 – Irina – UMCOLETIVO

Sala Noble

Tallers per Nens i nenes en Anglès

11h45-13h – Taller de HULA HOOP en inglés para niños – Fans of Hooping/Kelsey

Tallers

17h30-18h30 – Taller de HULA HOOP Adultos – Fans of Hooping

Ecstatic Dance

18h30-20h30 – Ecstatic Dance – Dynamic Ecstatic Dance/SonidoPulsar Dj


+Informació

Programa de totes les activitats

www.tudanzas.com

×

Comments are closed.